biuro@ekolas.gda.pl 501 648 477

Nasadzenia rekompensacyjne

Każdy, kto zmagał się z tematem usunięcia drzewa, wie, że w zamian należy posadzić inne. Nasza firma zajmuje się nasadzeniami rekompensacyjnymi już od lat. Wykonamy całą pracę i dopilnujemy, aby w momencie kontroli, która najczęściej odbywa się po trzech latach, wszystko było w należytym porządku.

Piękny trawnik

Piękny trawnik jest marzeniem każdego właściciela ogrodu. To przecież nasza wizytówka i wspaniałe tło dla roślin.

Pielęgnacja Ogrodów

Ogród nie jest przestrzenią, która trwa niezmiennie. Każdy wymaga pielęgnacji i stałej kontroli. Ogród powinien być stale doglądany i modernizowany.

Zakładanie ogrodów

Ogród jest miejscem, w którym człowiek czuje się spokojniej, w którym może odpocząć, cieszyć się bliskością natury. Firma Ekolas już od wielu lat zajmuje się zakładniem ogrodów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy sprawić, iż najchętniej odwiedzanym miejscem będzie właśnie Wasz ogród.

Nowość - kruszywo zebra

Bardzo trwały kamień jest alternatywą dla kory. Kamień nie tylko jest odporny na zniszczenie ale także bardzo estetyczny, zastosowanie tego kamienia zaoszczędzi Państwu wiele pracy i podniesie estetykę ogrodu. Serdecznie Polecamy.

Ekolas
pon-pt: 8:00 - 18:00
Lniska 22
83-330 Żukowo
1 2 3 4 5 6

Oferta

Piękny trawnik jest marzeniem każdego właściciela ogrodu. To przecież nasza wizytówka i wspaniałe tło dla roślin. Jednak opinia, że trawnik wystarczy jedynie kosić, jest niesłuszna. To właśnie on będzie wymagał od nas przeprowadzania wielu zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem specjalistycznych narzędzi i to jeszcze w odpowiednim czasie. Efekt zaniedbania tych czynności stanie się szybko widoczny, ponieważ trawnik to najbardziej delikatny i wymagający "organizm" w ogrodzie.

Ekolas zajmuje się zakładaniem trawników zarówno z siewu jak i trawników rolowanych. Dajemy gwarancję, że nasze trawniki będą gęste i pięknie zielone.

Tworząc trawniki, zawsze proponujemy siatkę przeciw kretom. Jest to najbardzej ekonomiczne rozwiązanie, aby nasz zadbany trawnik nie został zniszczony przez te zwierzęta. Ponadto, zakładając nowy trawnik, często stosujemy naszą zięmię, którą z całą odpowiedzialnością można nazwać najlepszą ziemią w Polsce.

Cena zależna jest od ukształtowania terenu, wybranego sposobu zakładania oraz rodzaju zastanej ziemi.
Gospodarstwo rolno - szkółkarskie Wojciech Szufel
ul. Kartuska 385 80-125 Gdańsk