biuro@ekolas.gda.pl 501 648 477

Nasadzenia rekompensacyjne

Każdy, kto zmagał się z tematem usunięcia drzewa, wie, że w zamian należy posadzić inne. Nasza firma zajmuje się nasadzeniami rekompensacyjnymi już od lat. Wykonamy całą pracę i dopilnujemy, aby w momencie kontroli, która najczęściej odbywa się po trzech latach, wszystko było w należytym porządku.

Piękny trawnik

Piękny trawnik jest marzeniem każdego właściciela ogrodu. To przecież nasza wizytówka i wspaniałe tło dla roślin.

Pielęgnacja Ogrodów

Ogród nie jest przestrzenią, która trwa niezmiennie. Każdy wymaga pielęgnacji i stałej kontroli. Ogród powinien być stale doglądany i modernizowany.

Zakładanie ogrodów

Ogród jest miejscem, w którym człowiek czuje się spokojniej, w którym może odpocząć, cieszyć się bliskością natury. Firma Ekolas już od wielu lat zajmuje się zakładniem ogrodów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy sprawić, iż najchętniej odwiedzanym miejscem będzie właśnie Wasz ogród.

Nowość - kruszywo zebra

Bardzo trwały kamień jest alternatywą dla kory. Kamień nie tylko jest odporny na zniszczenie ale także bardzo estetyczny, zastosowanie tego kamienia zaoszczędzi Państwu wiele pracy i podniesie estetykę ogrodu. Serdecznie Polecamy.

Ekolas
pon-pt: 8:00 - 18:00
Lniska 22
83-330 Żukowo
1 2 3 4 5 6

Oferta

Ogród jest miejscem, w którym człowiek czuje się spokojniej, w którym może odpocząć, cieszyć się bliskością natury. Firma Ekolas już od wielu lat zajmuje się zakładniem ogrodów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy sprawić, iż najchętniej odwiedzanym miejscem będzie właśnie Państwa ogród. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem terenu pod ogród. W naszym ogrodowym dorobku mamy zarówno małe ogródki przydomowe jak i te największe, gospodarowane przez miasto. Zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością uda nam się stworzyć na Państwa terenie piękny ogród.

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów odbywa się według podanej kolejności:

  • kontak z klientem;
  • rozpoznanie terenu;
  • ustalenie projektu w porozumieniu z klientem oraz wycena;
  • realizacja i odbiór.
Nasza firma daje gwarancję na przyjęcie się roślin! Jeżel wykonujemy dla Państwa ogród, zapewniamy jego pielęgnację w promocyjnej cenie.
Gospodarstwo rolno - szkółkarskie Wojciech Szufel
ul. Kartuska 385 80-125 Gdańsk